Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
3 жовтня 2018 року начальник відділу міжнародного співробітництва секретаріату Вищої ради правосуддя Владислав Гуртенко та радник Голови Державної судової адміністрації України з міжнародних питань Ірина Войтюк взяли участь у спільному заході Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), присвяченому перегляду плану проектів, що фінансуються USAID.
USAID надає підтримку Україні шляхом фінансування проектів, які реалізуються передусім у таких сферах, як економічний розвиток, демократія та самоврядування, охорона здоров’я, гуманітарна допомога, юстиція.
Представляючи проекти, які реалізуються у сфері демократії та самоврядування, Директор Відділу програм з розвитку демократії та врядування USAID Том Уайт зазначив про важливість підтримки сектору юстиції та реформи судової влади в Україні. Успішна реалізація судової реформи сприятиме розбудові незалежної, підзвітної, прозорої та ефективної системи правосуддя, що гарантуватиме верховенство права та захист прав і основних свобод людини.
У виступі також було наголошено, що незалежний та неупереджений суд сприятиме надходженню іноземних інвестицій в Україну, що є однією з передумов подальшого економічного розвитку України.
Під час неформального спілкування з представниками USAID представники Вищої ради правосуддя та Державної судової адміністрації України відзначили високу ефективність співпраці з Програмою реформування сектору юстиції «Нове правосуддя», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку, та висловили подяку за готовність і надалі підтримувати реформу судової влади в Україні.
Нагадаємо, що Вища рада правосуддя та Державна судова Адміністрація України є бенефіціарами Програми (USAID) реформування сектору юстиції «Нове правосуддя».
Довідково. Програма реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) працює в Україні з жовтня 2016 року. Мета програми – надання підтримки судовій владі, Уряду, Парламенту, адвокатській спільноті, правничим школам, громадянському суспільству, ЗМІ та громадянам у створенні умов для функціонування незалежної, підзвітної, прозорої та ефективної системи правосуддя, яка забезпечує верховенство права, та у боротьбі з корупцією.
Джерело: Вища рада правосуддя